Lirene Healthy Skin+ vyhlazující krém proti zarudnutí 50 ml

50 ml
Určení
Podrážděná

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

Krém je proti zarudnutí,bohužel jsem po něm naopak byla jak rak.Krém neskutečně štípal.Druhý den večer uz jsem měla vyrážku po celem obličeji.Nemám alergii na nic,ani nemám citlivou pleť.Raději nedoporučuji,vyrážka trvala 6 dní.

• , zakoupeno v Notino

S krémem jsem spokojená. Zklidňuje zčervenalou kůži.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Nevyhovující

Typ výrobku
krémy
Objem
50 ml
Určení
Podrážděná

Speciální kosmetika od Lirene s výběrem aktivních komplexů, pečlivě zvolených pro různé typy pleti, zacílených na boj s příčinami a znaky problematické pokožky. Čištění a péče o pokožku pro různé typy pleti.

Krém obsahuje účinné komplexy, které jsou pečlivě vybrány pro zarudlou pokožku s rozšířenými žilkami a zaměřeny na boj s příčinami a známkami zarudlosti pleti. Diosmin obnovuje a posiluje cévy, snižuje zarudnutí; výtažek z brusinek díky obsahu aktivních aminokyselin zabraňuje rozšíření cév a obnovuje strukturu pokožky; bambucké máslo zvláčňuje, vyživuje a vyhlazuje.

• Účinek: redukce zarudnutí, intenzivní regenerace pokožky a zmírnění podráždění, vyhlazení vrásek.
  • Použití: krém aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje a krku a jemně vmasírujte. Perfektní podklad pod make-up. DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Lékárna pohoda

• + Příjemná jemňounká, pudrová vůně.
    • + Zbytek pokožky těla nevznáší námitky, překvapivě rychle se vstřebává a zanechává kůži jemnou a vyhlazenou.
    • - Má extrémně citlivá pleť krém razantně odmítla. Reaguje podrážděním, pálením a zarudnutím. Neviním ale složení výrobku, můj ksicht je bohužel jedna velká loterie.

Moje první zkušenost se značkou Lirene a také (zřejmě) poslední. Obličej dráždí, dělá červené mapy. Mrzí mne, že mi nesedl.

• , zakoupeno v Notino

S krémem jsem spokojená. Zklidňuje zčervenalou kůži.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Nevyhovující
  • , zakoupeno v KupKosmetiku

velmi dobrá konzistence a roztíratelnost, příjemné na obličej, dobré pod make-up

• , zakoupeno v KupKosmetiku

Jedná se o velmi kvalitní krém na rozšířené žilky a zčervenání pleti, čemuž tento krém velice dobře zabraňuje a hlavně kvituji i tohoto výrobku to, že se dá použít i na intolerantní pleť, kterou trpím. Výsledek je perfektní.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• splňuje vše,co nabízí

• Příznivá cena
    • Dobře se roztírá
    • Nemastí, nelepí se

Tento krém používám delší dobu.Je srovnatelný s mnohem dražšími krémy od jiných výrobců.Příjemný krém, který snižuje zarudnutí, posiluje cévy a zároveň vyživuje a vyhlazuje pokožku.